Okul Testleri

2. Sınıf Testleri

2. sınıf testleri çöz kategorisinde yer alan testleri çözüp 2. sınıf derslerini çok iyi anlayabilirsiniz. Testlerimiz sınıf öğretmenleri tarafından özenle hazırlanmıştır. Testler arasında yer alan deneme sınavları ile de 2. sınıf ders kitabı konularını pekiştirebilir ve sınavlardan yüksek puan alabilirsiniz. İkinci sınıf ingilizce testleri de testler arasında yer aldığı için İngilizce dersini de çok iyi anlayacaksınız. Ayrıca ikinci sınıf hayat bilgisi testleri de testler arasında yer alıyor. 2.sınıf test çöz sayesinde türkçe, hayat bilgisi, matematik, ingilizce ders konularını öğrenecek ve sınıfınızda en çalışkan siz olacaksınız.

Sınıf öğretmenleri tarafından hazırlanan testler MEB ve EBA uyumludur. 2. Ders kitapları etkinlikleri taranmış ve genel değerlendirme sorularına uygun olarak hazırlanmıştır. Testler özgündür ve sürekli güncellenmektedir. Testleri indir seçeneğiyle testleri hem çöz hemde indir böylelikle sürekli test çözmek için fırsatın olsun.

2. Sınıf derslerine İngilizce dersi eklendiği için bu ders çok önemli oldu ve ikinci sınıf ingilizce testleri diye de bir kategori oluşturduk burada 2. sınıf öğrencileri İngilizce ders konuları ile ilgili testleri çözebileceklerdir. 2. sınıf matematik testleri sayesinde matematik problemlerini çözebilir matematik etkinliklerinin hepsini doğru yanıtlayabilirsiniz. 2. sınıf türkçe testleri ile de okuma yazma yeteneğinizi geliştirip sürekli kitap okuyabilirsiniz. 2. sınıf deneme sınavları da testler arasında yer aldığı için sürekli genel bir test olabilir bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

2. Sınıf Testleri Çöz

2. Sınıf testleri çöz bölümünde 2. sınıf derslerine ait güncel ve online testler bulunmaktadır. Genellikle testler 10 sorudan oluşmaktadır ve her teste 10 dakikalık bir süre verilecektir.

Testlerin Özellikleri

  • Sorular deneme sınavları şeklinde hazırlanmıştır.
  • Soru bankası mantığında hazırlandı.
  • Sınıf öğretmenleri tarafından hazırlandı.
  • MEB ders kitaplarına uygundur.
  • EBA (Eğitim Bilişim Ağı) sistemine uygun sorular vardır.
  • Testler ücretsizdir.
  • Seviye ölçen özgün testler yer alıyor.

2. sınıf Türkçe Testleri

İkinci sınıf türkçe testleri sayesinde okuma yazma etkinliklerinizi gelişecek ve daha hızlı okumaya başlayacaksınız. Türkçe konularına ait testler bulunduğu içinde öğrenciler türkçe derslerini genel tekrar edebileceklerdir. Testler arasında etkinlikler, konular, konu anlatımı, değerlendirme, okuduğun anlama gibi özgün testler yer almaktadır.

2.Sınıf matematik Testleri

2. sınıf matematik testleri arasında matematik problemleri, toplama çıkarma problemleri, bölme işlemi, matematik konuları, sınavı gibi farklı testler yer almaktadır. ilkokul 2 sınıf matematik soruları ve cevapları da testler arasında yer alıyor.

2. sınıf hayat bilgisi testleri

2. sınıf hayat bilgisi testleri arasında sınav soruları, değerlendirme soruları, dün bugün yarın konularına ait testler, konu anlatımı pekiştiren güzel testler, güvenli hayat konusuna ait testler, konu özet testleri yer almaktadır.

Artık internette güvenli online testlerini rahatlıkla çözebileceksiniz. Kazanım kavrama testleri ile de sürekli bu testler güncellenmektedir. Yeni eğitim öğretim yılında testleri sürekli güncelliyoruz ve takip ediyoruz. Ayrıca testleri çözdükten sonra cevaplarını görebilir ve yanlış yaptığınız soruları düzeltebilirsiniz. Bol bol test çözerseniz okulunuzda çok başarılı olabilirsiniz. Sınıfınızın en başarılı öğrencisi siz olabilirsiniz. İkinci sınıf testleri sayesinde bütün konuları ne iyi şekilde öğrenin.

© Copyright 2022 okultestleri.com