Okul Testleri

4. Sınıf Testleri

4. sınıf testleri bu sayfada yer alıyor. Ayrıca 4 sınıf matematik soruları, 4 sınıf din kültürü testi, 4 sınıf ingilizce test çöz, dördüncü sınıf ingilizce, 4 sınıf din kültürü konu anlatımı da ilgili dersin testleri arasında yer almaktadır. 4. sınıf öğrenciler için çok önemlidir aslında geçiş noktası da denilebilir. 4. sınıf dersleri zor gelirdi eskiden artık öğrenciler için online test çöz seçenekleri olduğu için 4. sınıf ders kitabı etkinliklerini çok iyi yapıyor ve konularda hiç zorluk çekmiyor. Özellikle 4.sınıf sosyal bilgiler testleri sayesinde öğrenciler sosyal bilgiler dersinde bulunan bütün konuları çok iyi öğreniyor. Yine 4. sınıf türkçe testleri de Türkçe testleri arasında yer almaktadır. Matematiği seven öğrenciler içinde 4. sınıf matematik testleri bu sayfada yer alıyor. Öğrenciler bu testleri çözerken çok keyfi alacak ve mutlu olacaktır.

4. Sınıf Testleri

4. sınıf fen bilimleri testleri çöz sayesinde sanki deney yapıyormuş gibi çok eğlenecek ve 4. sınıf testleri çözmenin keyfini yaşayacaktır. 4 sınıf testleri çöz tüm dersler testlerimiz arasına sürekli eklenmektedir. Bu testler arasında ilk defa 4. sınıf din kültürü testleri de yer alıyor, bu testlerimiz sınıf öğretmenleri tarafından özgün bir şekilde hazırlanmıştır. Testleri çözen öğrenciler testleri hem çözecek hemde konuları tekrar etmiş olacaktır. Artık hayat bilgisi dersinin yerine 4.sınıf sosyal bilgiler testleri eklenmiştir. Öğrencilerin 4.sınıf deneme sınavı olacağı bu testler MEB ve EBA odaklı hazırlanmıştır. Müfredat sürekli güncellenmektedir. İngilizce öğretmenlerimiz tarafından 4. sınıf ingilizce testleri de hazırlanarak testler arasında yerini almıştır. Gelin hep beraber dördüncü sınıf derslerine ait testlerin özelliklerini öğrenelim.

4. Sınıf Türkçe Testleri

4. sınıf türkçe testleri sınıf öğretmenleri tarafından hazırlanmış olup, her test 10 sorudan oluşmaktadır. Bazı testlerimizin sayısı değişebilmektedir. Testler öğrenci seviyelerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Testleri çözdüğünüzde MEB ve EBA odaklı olduğunu göreceksiniz. 4. Sınıf Türkçe Testleri çöz sayfasında testi çöz demeniz yeterlidir. İlgili teste girip Türkçe konularını öğrenebilir sürekli testleri çözebilirsiniz. 4.sınıf türkçe kitabı EBA bölümünden bulunup taranmıştır yani sorular yeni müfredata göre özenle hazırlanmıştır. 4. sınıf öğrencileri 4.sınıf türkçe konuları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsa bu testleri çözmesi yeterlidir.

4. Sınıf Matematik Testleri

4. Sınıf Matematik Testleri çöz linkine giderek bu testleri çözebilirsiniz. Bu matematik testleri pdf halinde test açıklaması kısmında da olacaktır, indirip sürekli çözebilirsiniz. Testler arasında problem soruları da bulunmaktadır. Dördüncü sınıf matematik öğrencileri biraz daha zorlamaya başlıyor bundan dolayı matematik soruları öğretmeye yönelik hazırlanmıştır. dördüncü sınıf matematik testleri sınıf öğretmenleri tarafından özgün konular esas alınarak hazırlandı.

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Testleri

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Testleri çöz linkine tıklayıp testleri çözebilirsiniz. Çok aranılan test olan kendimi tanıyorum testi çöz bu testlerimiz arasında yer almaktadır. 4.sınıf sosyal bilgiler konuları taranmış ve bu konulara uygun MEB odaklı testler hazırlanmıştır. Ayrıca 4. sınıf sosyal bilgiler 2. dönem 1. yazılı soruları test haline getirilip test halinde öğrencilere sunulmuştur. Milli mücadele testleri de etkinlikler halinde sitemizde yer alıyor. İnternet ortamını taradığımızda sosyal bilgiler 4. sınıf 2. dönem 2. yazılı sorularının çok arandığı görülmüştür yine bu yazılı soruları test haline getirilmiş sitemize eklenmiştir.

4. Sınıf İngilizce Testleri

4. Sınıf İngilizce Testleri çöz linkine tıklayıp ingilizce testlerini çözebilirsiniz 4. Sınıf İngilizce konu anlatımı testleri ingilizce öğretmenleri tarafından seviyeye uygun şekilde hazırlanmaktadır. 4 sınıf ingilizce test çöz sayesinde öğrenciler ingilizceyi çok sevecek ve sürekli test çözmek isteyecektir. Örneğin my clothes başlıklı bir testimiz vardır bu testi çözen diğer testleri de çözüyor. Dördüncü sınıf ingilizce çok önemlidir öğrencilerin ingilizceyi tam olarak öğrenecekleri zamandır. Bunun için ingilizce test çöz diye bir kategori oluşturduk. Öğrencilerimiz ingilizce testleri, etkinlikleri, çalışmaları yapabilecek. İngilizce testleri tamamen MEB ve EBA sistemine uygun hazırlanmıştır. En çok çözülen 4. sınıf ingilizce 2. ünite testleri olmakla birlikte, 4. sınıf ingilizce 1. ünite testleri de çözülmektedir. Ayrıca 8.üniteye kadar testler bulunmaktadır.

4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri

4. Sınıf Fen ve Teknoloji Testleri çöz linkine tıklayın ve testleri çözün. Konu anlatımı testler, maddeyi tanıyalım testleri, mikroskobik canlılar testi, vücudumuzun bilmecesini çözelim testleri, dünyamızın hareketleri testleri gibi birbirinden farklı ünite testleri bulunmaktadır.

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Testleri

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi testleri çöz ve konuları öğren. Bu testler arasında konu anlatımı sağlayan testlerde bulunmaktadır. MEB ders kitabı taranmış ve bu testler öyle oluşturulmuştur.

© Copyright 2022 okultestleri.com