Okul Testleri

Hakkımızda

Okultestleri.com sitesi test çöz mantığıyla oluşturulmuş bir online test çözme sitesidir. Öğretmenler tarafından tamamen fayda olmak amacıyla hayata geçirilen okultestleri.com sitesi birbirinden farklı ve özgün testleri öğrenciler ile buluşturuyor. Eylül 2018 tarihinde test çöz sitesi hayata gözlerini açtı diyelim:) Farklı branş öğretmenleri sizlerin dersleri daha iyi anlaması ve başarılı olmanız için böyle bir projeye girişti.

Amacımız

Okultestleri sitesi olarak öğrencilerimizin konuları anlayıp derslerde zorluk çekmelerini istemiyoruz. Ayırca Rehberlik öğretmenlerinin desteğini de alarak blog kategorisinde motivasyon yazıları da yayınlacağız. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için sürekli testler hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Amacımız teknolojinin olumlu bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır. Öğrencilerin yararlı site olarak kullanabileceği siteyi hayata geçirirken en büyük amacımız öğrencilerin stres yaşamadan testleri çözüp konuları öğrenmesidir.

Neden Okultestleri.com sitesi testleri ?

Sitemizde yer alan testler öylesine oluşturulmadı. Amacımız fayda sağlamaktadır. O yüzden EBA ders kitaplarına göre soruları hazırlıyor ve sizlere öyle sunuyoruz. Boş testler değildir, testleri çözdükten sonra konuları öğrendiğinizi göreceksiniz. Okultestleri tamamen mobil uyumludur ve güvenilir siteler arasında yer almaktadır. Her gün yüzlerce testi yorulmadan anında çözebilir ve sınavlardan yüksek puanlar alabilirsiniz. Site kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir soru veya sorunlarda iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

© Copyright 2022 okultestleri.com