Okul Testleri

Sıkça Sorulan Sorular

Okul Testleri Nedir?

İlkokul, Ortaokul ve Lise Testleri Çözebileceğiniz Türkiye’nin en güncel test çözme sitemiz; öğrencilerin sınavlarına daha iyi hazırlanabilmeleri ve daha başarılı olabilmeleri amacıyla kurulmuştur. Sitemizde düzenli olarak yayınlanan tüm sınıflara, derslere ve konulara ait en kaliteli ve güncel sınavları bulup kendinizi deneyerek bilgi durumunuzu ölçebilirsiniz. Testlerimiz cevapları ile birlikte sizlere takdim edilmektedir. Uzman kadromuz tarafından sizler için özenle seçilen sorulardan oluşan testlerimizi çözerek başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Okul Testleri Müfredata Uyumlu Mu?

Testler hazırlanırken Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatlarına göre hazırlanıyor ve her yıl yeni eğitim-öğretim yılına göre de düzenleniyor.

Testleri Kim Hazırlıyor?

Testler uzman öğretmenler tarafından özenle hazırlanıyor. Branş öğretmenleri tarafından hazırlanan testler kazanım kavrama testlerine de uyumludur.

Okul Testleri Ücretsiz Mi?

Okul Testleri tamamen öğrenci yararına kurulmuş ücretsiz online test çözme sitesidir. Testleri çözmek için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Önerilerim Var?

Bizlere öneriniz varsa ya da bir isteğiniz olursa iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2022 okultestleri.com